Wamet Dąbcze nominowany w Plebiscycie Głosu Wielkopolskiego na “Drużynę Dekady”

Klub Sportowy Wamet Dąbcze po raz drugi z rzędu został nominowany do udziału w Plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. W związku z pandemią koronawirusa, w 2020 roku czytelnicy największego dziennika w Wielkopolsce wybierają “Drużynę Dekady”, a nie jak to wcześniej miało miejsce “Drużynę Roku”.

Głosowanie zostanie przeprowadzone w dwóch etapach. Najpierw laureaci w każdej kategorii zostaną wybrani osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte od początku głosowania.

Pod koniec stycznia odbędzie się multimedialna gala online Plebiscytu “Mistrzowie Sportu”, która będzie transmitowana na żywo w serwisie internetowym Głosu Wielkopolskiego i na Facebooku. Podczas gali zostaną zaprezentowani wszyscy laureaci w każdej kategorii z każdego miasta i powiatu.

Aby zagłosować na Klub Sportowy Wamet Dąbcze należy wysłać SMS o treści: SPD.259 na numer 72355 (koszt: 2,46 zł z VAT). Głosowanie w etapie powiatowym potrwa do 8. stycznia 2021 roku.

Aktualne wyniki głosowania dostępne są na stronie: https://gloswielkopolski.pl/p/kandydaci/63-plebiscyt-sportowy-glosu-wielkopolskiego%2C1008955/?groupId=81043