3. liga mężczyzn – terminarz

3. liga mężczyzn – sezon 2021/2022

DataDrużynyCzas/WynikiKolejka
LKS Błękitni Niechłód
LKS Błękitni Niechłód II
1
Spółdzielca Kobylin
UKS Piast II Poprava Ostrzeszów
1
KTS Wicher II Lisiec Wielki
KS Wamet Dąbcze II
1
KS Górnik Wierzbinek
KS Start Gostyń
1
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
LKS Burza Drzeczkowo
1
UKS I Daniszyn
UKS II Daniszyn
1
KS Krotosz Krotoszyn
PKS Piast Poniec
1
LKS Błękitni Niechłód II
UKS II Daniszyn
2
PKS Piast Poniec
UKS I Daniszyn
2
LKS Burza Drzeczkowo
KS Krotosz Krotoszyn
2
KS Start Gostyń
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
2
KS Wamet Dąbcze II
KS Górnik Wierzbinek
2
UKS Piast II Poprava Ostrzeszów
KTS Wicher II Lisiec Wielki
2
LKS Błękitni Niechłód
Spółdzielca Kobylin
2
Spółdzielca Kobylin
LKS Błękitni Niechłód II
3
KTS Wicher II Lisiec Wielki
LKS Błękitni Niechłód
3
KS Górnik Wierzbinek
UKS Piast II Poprava Ostrzeszów
3
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
KS Wamet Dąbcze II
3
KS Krotosz Krotoszyn
KS Start Gostyń
3
UKS I Daniszyn
LKS Burza Drzeczkowo
3
UKS II Daniszyn
PKS Piast Poniec
3
LKS Błękitni Niechłód II
PKS Piast Poniec
4
LKS Burza Drzeczkowo
UKS II Daniszyn
4
KS Start Gostyń
UKS I Daniszyn
4
KS Wamet Dąbcze II
KS Krotosz Krotoszyn
4
UKS Piast II Poprava Ostrzeszów
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
4
LKS Błękitni Niechłód
KS Górnik Wierzbinek
4
Spółdzielca Kobylin
KTS Wicher II Lisiec Wielki
4
KTS Wicher II Lisiec Wielki
LKS Błękitni Niechłód II
5
KS Górnik Wierzbinek
Spółdzielca Kobylin
5
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
LKS Błękitni Niechłód
5
KS Krotosz Krotoszyn
UKS Piast II Poprava Ostrzeszów
5
UKS I Daniszyn
KS Wamet Dąbcze II
5
UKS II Daniszyn
KS Start Gostyń
5
PKS Piast Poniec
LKS Burza Drzeczkowo
5
LKS Błękitni Niechłód II
LKS Burza Drzeczkowo
6
KS Start Gostyń
PKS Piast Poniec
6
KS Wamet Dąbcze II
UKS II Daniszyn
6
UKS Piast II Poprava Ostrzeszów
UKS I Daniszyn
6
LKS Błękitni Niechłód
KS Krotosz Krotoszyn
6
Spółdzielca Kobylin
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
6
KTS Wicher II Lisiec Wielki
KS Górnik Wierzbinek
6
KS Górnik Wierzbinek
LKS Błękitni Niechłód II
7
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
KTS Wicher II Lisiec Wielki
7
KS Krotosz Krotoszyn
Spółdzielca Kobylin
7
UKS I Daniszyn
LKS Błękitni Niechłód
7
UKS II Daniszyn
UKS Piast II Poprava Ostrzeszów
7
PKS Piast Poniec
KS Wamet Dąbcze II
7
LKS Burza Drzeczkowo
KS Start Gostyń
7
LKS Błękitni Niechłód II
KS Start Gostyń
8
KS Wamet Dąbcze II
LKS Burza Drzeczkowo
8
UKS Piast II Poprava Ostrzeszów
PKS Piast Poniec
8
LKS Błękitni Niechłód
UKS II Daniszyn
8
Spółdzielca Kobylin
UKS I Daniszyn
8
KTS Wicher II Lisiec Wielki
KS Krotosz Krotoszyn
8
KS Górnik Wierzbinek
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
8
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
LKS Błękitni Niechłód II
9
KS Krotosz Krotoszyn
KS Górnik Wierzbinek
9
UKS I Daniszyn
KTS Wicher II Lisiec Wielki
9
UKS II Daniszyn
Spółdzielca Kobylin
9
PKS Piast Poniec
LKS Błękitni Niechłód
9
LKS Burza Drzeczkowo
UKS Piast II Poprava Ostrzeszów
9
KS Start Gostyń
KS Wamet Dąbcze II
9
LKS Błękitni Niechłód II
KS Wamet Dąbcze II
10
UKS Piast II Poprava Ostrzeszów
KS Start Gostyń
10
LKS Błękitni Niechłód
LKS Burza Drzeczkowo
10
Spółdzielca Kobylin
PKS Piast Poniec
10
KTS Wicher II Lisiec Wielki
UKS II Daniszyn
10
KS Górnik Wierzbinek
UKS I Daniszyn
10
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
KS Krotosz Krotoszyn
10
KS Krotosz Krotoszyn
LKS Błękitni Niechłód II
11
UKS I Daniszyn
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
11
UKS II Daniszyn
KS Górnik Wierzbinek
11
PKS Piast Poniec
KTS Wicher II Lisiec Wielki
11
LKS Burza Drzeczkowo
Spółdzielca Kobylin
11
KS Start Gostyń
LKS Błękitni Niechłód
11
KS Wamet Dąbcze II
UKS Piast II Poprava Ostrzeszów
11
LKS Błękitni Niechłód II
UKS Piast II Poprava Ostrzeszów
12
LKS Błękitni Niechłód
KS Wamet Dąbcze II
12
Spółdzielca Kobylin
KS Start Gostyń
12
KTS Wicher II Lisiec Wielki
LKS Burza Drzeczkowo
12
KS Górnik Wierzbinek
PKS Piast Poniec
12
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
UKS II Daniszyn
12
KS Krotosz Krotoszyn
UKS I Daniszyn
12
UKS I Daniszyn
LKS Błękitni Niechłód II
13
UKS II Daniszyn
KS Krotosz Krotoszyn
13
PKS Piast Poniec
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
13
LKS Burza Drzeczkowo
KS Górnik Wierzbinek
13
KS Start Gostyń
KTS Wicher II Lisiec Wielki
13
KS Wamet Dąbcze II
Spółdzielca Kobylin
13
UKS Piast II Poprava Ostrzeszów
LKS Błękitni Niechłód
13