W Dąbczu powalczą o awans do 3. ligi

Dąbcze będzie gospodarzem turnieju barażowego o awans do 3. ligi tenisa stołowego. O przepustkę na grę na 3-ligowym froncie powalczą wicemistrzowie wszystkich 4. lig w Wielkopolsce. Zawody odbędą się w sobotę 9. czerwca o godzinie 14:00.

W sobotnim turnieju barażowym wystartują cztery zespoły. Oprócz gospodarzy – Wametu II, którzy zajęli drugie miejsce w okręgu leszczyńskim, publiczności zaprezentują się także MKTS Opalenica II (okręg poznański), PKS Michał Krostkowo II (okręg pilski) oraz Orzeł Wysocko Wielkie (okręg kalisko-koniński). Faworytami do awansu są opaleniczanie, którzy rywalizację w silnej 4. lidze poznańskiej ukończyli na drugiej pozycji.

KOMUNIKAT Turnieju barażowego V-ce Mistrzów IV lig o awans do III ligi

Wydział Rozgrywek Wielkopolskiego Związku Tenisa Stołowego uprzejmie informuje, że turniej barażowy o awans do III ligi mężczyzn odbędzie się w sobotę 9 czerwca 2018 roku.

Turniej barażowy v-ce Mistrzów IV Lig: PKS Michał II Krostkowo, MKTS II Opalenica, LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie i KS Wamet II Dąbcze odbędzie się 09.06.2018 r. o godz. 14.00 w Sala Szkoły Podstawowej w Dąbczu, ul. Sportowa. Gospodarzem turnieju barażowego o awans do III Ligi jest KS Wamet II Dąbcze, który to zespół ma najlepszy współczynnik punktowy z pośród startujących zespołów. Losowanie par odbędzie się o godz. 13.30. Zwycięzcy par zagrają o pierwsze miejsce w turnieju a pokonani o trzecie miejsce. Zwycięzca turnieju awansuje do III Ligi Mężczyzn. Sędzią turnieju będzie Pan Marek Biernat.

Wszystkie zapytania związane głównie z dojazdem proszę o kontakt z: Miłosz Matusik 785627933

W turnieju obowiązują regulaminy WZTS rozgrywek III ligi mężczyzn na sezon 2017/2018, a mecz kończy z chwilą uzyskania przez jedną z drużyn 6 pkt.

Zawodnicy startujący muszą posiadać aktualną licencję okresową. Na żądanie sędziego zawodnik biorący udział w barażu musi okazać dokument tożsamości ewentualnie legitymację szkolną.

Sekretarz WZTS – Piotr Ciszak
Przewodniczący Wydz. Rozgrywek – Marek Biernat
Prezes WZTS – Tadeusz Nowak