Tomasz Mrozek szósty w GP Wielkopolski juniorów

Szóste miejsce zajął Tomasz Mrozek podczas 3. Grand Prix Wielkopolski juniorów w tenisie stołowym. Turniej w sobotę odbył się w Poznaniu.

Aż 50. młodych tenisistów stołowych wzięło udział w ostatnim w tym roku turnieju z cyklu Grand Prix Wielkopolski juniorów. Z dobrej strony w zawodach w stolicy województwa zaprezentował się jeden z zawodników 2-ligowego Wametu Dąbcze – Tomasz Mrozek. W Poznaniu młodszy z dwóch braci reprezentujących barwy półfinalisty Pucharu Europy TT Inter Cup o trofeum Josefa Simecka wygrał z Michałem Ratajczakiem (fair-playce Poznań) 3:0, Antonim Serafińskim (Smecz Konin) 3:1, Wiktorem Talarem (Żaki Taczanów) 3:2 i Krzysztofem Gościniakiem (Słowian Mrowino) 3:2 oraz uległ Jakubowi Budzyńskiemu 0:3 (Almar Głębokie), Michałowi Mądremu (Piast Ostrzeszów) 0:3 i Miłoszowi Kukawce (fair-playce Poznań) 0:3.

Wynik Tomasza Mrozka w Poznaniu z pewnością byłby lepszy, jednak przez cały turniej zawodnik Wametu Dąbcze zmagał się z problemami zdrowotnymi. Teraz przed przedstawicielem klubu z gminy Rydzyna najważniejsza impreza sezonu – mistrzostwa Wielkopolski juniorów. Turniej odbędzie się pod koniec marca w Krzyżu Wielkopolskim.