Tomasz Mrozek drugi w I GP Wielkopolski juniorów!

Znakomicie w I Grand Prix Wielkopolski juniorów zaprezentował się Tomasz Mrozek. 15-letni zawodnik Wametu Dąbcze w starciu ze starszymi graczami z województwa zajął bardzo dobre, drugie miejsce. W całej imprezie reprezentant 2-ligowca z gminy Rydzyna przegrał tylko jedno spotkanie – w finale z Arturem Lemieszką.

Turniej w Krzyżu Wielkopolskim od początku dobrze układał się dla Tomasza Mrozka, który w pierwszej rundzie ograł Krzysztofa Gościniaka (UKS Słowian Mrowino) 3:1. W kolejnym pojedynku zawodnik Wametu Dąbcze wyeliminował rozstawionego z “dwójką” – Pawła Michtę, pokonując tenisistę stołowego Stowarzyszenia LZS Kuźnica Żelichowska 3:1.

W ćwierćfinale 15-letni Tomasz Mrozek ograł Jakuba Weyera (Michał Krostkowo) 3:1, a w półfinale pokonał Kamila Kostyka (Helios Czempin) 3:2. Jednej porażki w całej imprezie przedstawiciel uczestnika Pucharu Europy TT Inter Cup doznał w finale z Arturem Lemieszką (Stowarzyszenie LZS Kuźnica Żelichowska) 0:3.

Drugie miejsce w premierowym występie w gronie juniorów to świetny wynik młodego zawodnika Wametu Dąbcze, przed którym teraz występy w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej i Pucharze Europy TT Inter Cup.