Puchar Burmistrza otworzy sezon w Dąbczu

Drużynowy turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna – Kornela Malcherka w tenisie stołowym otworzy sezon w Dąbczu. Impreza zostanie rozegrana 9. września (sobota, początek o godzinie 14) i wezmą w niej udział cztery zespoły.

W drugiej edycji Drużynowego turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna – Kornela Malcherka powalczą aż trzy drużyny, które na co dzień występują w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej: MKTS Opalenica, Junior Leszno oraz miejscowy Wamet Dąbcze. Stawkę uczestników uzupełni druga drużyna gospodarzy, która w sezonie 2017/2018 występować będzie na 4-ligowym froncie.

Przed rokiem pierwsze miejsce w zawodach zajęła MKTS Opalenica. Drużyna Krzysztofa Tomczaka w pojedynku finałowym pokonała pierwszy zespół Wametu 6:4. Na najniższym stopniu podium zmagania ukończyła ekipa UKS Lgiń-Wijewo, a czwarte miejsce przypadło w udziale Wametowi Dąbcze II.

Druga edycja Drużynowego turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna – Kornela Malcherka odbędzie się 9. września w Dąbczu. Turniej rozpocznie się o godzinie 14 a zakończy około godziny 20.