Natalia Michorczyk i Magdalena Jaszczuk w Wamecie Dąbcze

Kadra Wametu Dąbcze powiększyła się o dwie nowe zawodniczki. Na występy w klubie z powiatu leszczyńskiego w sezonie 2021/2022 zdecydowały się Natalia Michorczyk i Magdalena Jaszczuk.

Obydwie tenisistki stołowe ostatni sezon spędziły w 1-ligowym Cukrowniku Chybie, z którym zajęły piąte miejsce w grupie południowej. Indywidualnie zdecydowanie lepiej prezentowała się Natalia Michorczyk, która w rankingu najlepiej punktujących rozgrywek została sklasyfikowana na piątej pozycji z dorobkiem 24 zwycięstw i 7 porażek.

Michorczyk i Jaszczuk po raz kolejny zagrają razem w jednym klubie. Oprócz występów w Cukrowniku Chybie w przeszłości obydwie zawodniczki broniły wspólnie barwy m.in. występującego w Ekstraklasie MKSTS-u Polkowice.

Nowe tenisistki stołowe Wametu Dąbcze mają na swoich kontach sporo sukcesów indywidualnych. Michorczyk to m.in. srebrna medalistka Mistrzostw Polski kadetek w grze pojedynczej i brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w grze pojedynczej, a Jaszczuk sięgała po medale m.in. Mistrzostw Polski juniorek (srebro w grze podwójnej) i Młodzieżowych Mistrzostw Polski (brąz – gra podwójna).