Michał Krzyżanowski wygrał 3. GP Wielkopolski seniorów!

Zwycięstwem Michała Krzyżanowskiego z Wametu Dąbcze zakończył się rozgrywany w niedzielę trzeci turniej z cyklu Grand Prix Wielkopolski seniorów w tenisie stołowym. W całych zawodach przedstawiciel klubu z gminy Rydzyna nie przegrał seta!

Krzyżanowski w Luboniu był rozstawiony z numerem jeden i nie zawiódł. W niedzielnej imprezie tenisista stołowy Wametu Dąbcze rozegrał pięć pojedynków i wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyść w stosunku 3:0. W meczu finałowym były 1-ligowiec wygrał z Adrianem Spychała 3:0, rewanżując się tym samym swojemu przeciwnikowi za porażkę w półfinale w 2. GP Wielkopolski 1:3.

Z dobrej strony w Luboniu zaprezentowali się pozostali przedstawiciele Wametu. Na pozycjach 9-12 zmagania ukończył Tomasz Mrozek, a na miejscach 17-24 zostali sklasyfikowani Mieszko Przybył i Krzysztof Mrozek. Piąty z graczy klubu z Dąbcza – Mateusz Przybył zmagania ukończył w przedziale miejsc 25-32.

W gronie seniorek w 2. Grand Prix Wielkopolski wystartowała tym razem jedna przedstawicielka klubu z powiatu leszczyńskiego – Agata Domańska, która uplasowała się na lokatach 13-16.

Sezon startów indywidualnych zakończą Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski seniorów, które zostaną rozegrane 20. marca. Barwy Wametu Dąbcze w tych zawodach reprezentować będą: Michał Krzyżanowski, Tomasz Mrozek, Krzysztof Mrozek, Sandra Kozioł, Agata Domańska i Aleksandra Paszek-Łachut.