I GP Wielkopolski młodzików: Szabała i Kajzer w najlepszej “10”

Ponad 50. zawodników wzięło udział w I Grand Prix Wielkopolski młodzików w tenisie stołowym. W tak licznej stawce znakomicie zaprezentowali się przedstawiciele Wametu Dąbcze – Mikołaj Szabała i Maciej Kajzer, którzy zmagania ukończyli w czołowej “10”.

Na start w Poznaniu zdecydowało się aż pięciu graczy klubu z gminy Rydzyna. Najlepiej w stolicy Wielkopolski zaprezentował się Mikołaj Szabała, który został sklasyfikowany na ósmym miejscu. W czołowej “10” znalazł się także Maciej Kajzer, który uplasował się w przedziale miejsc 9-10.

Nieco słabiej spisali się pozostali reprezentanci klubu z Dąbcza. Tymoteusz Marcinkowski i Filip Baliński zajęli miejsca 25-28, a Adrian Wieczorek ukończył turniej na pozycjach 49-50.