Firma Wamet nadal wspiera tenis stołowy w Dąbczu!

Firma Wamet będzie szósty sezon z rzędu sponsorem tytularnym 2-ligowego Klubu Sportowego Dąbcze. Do podpisania nowej umowy doszło w siedzibie największego sponsora tenisistów stołowych z gminy Rydzyna.

Współpraca pomiędzy Klubem Sportowym Dąbcze a firmą Wamet rozpoczęła się w 2014 roku i będzie trwała przynajmniej do 30. czerwca 2020 roku. – Miło nam podpisać kolejną umowę sponsorską z 2-ligowym Klubem Sportowym Dąbcze – mówi prezes firmy Wamet, Hieronim Firlej. – Miejmy nadzieję, że wyniki będą jeszcze lepsze niż w ubiegłym sezonie – dodał.

Firma Wamet jest jednym z wiodących w kraju producentów wiat stadionowych, trybun sportowych i przystanków autobusowych. W swojej bogatej ofercie przedsiębiorstwo z Dąbcza posiada także wiaty rowerowe, wiaty magazynowe, wiaty śmietnikowe czy wiaty na wózki sklepowe.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się podpisać kolejną umowę sponsorską z firmą Wamet. Jest to dla nas ogromne wsparcie, dzięki któremu możemy startować w lidze i innych rozgrywkach – opowiada prezes Wamet Dąbcze, Mateusz Przybył

Minione rozgrywki tenisiści stołowi Wametu Dąbcze zakończyli na 8. miejscu w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej. W Pucharze Europy TT Inter Cup zespół z gminy Rydzyna dotarł do 1/8 finału o trofeum Josefa Simecka. Indywidualnie największe sukcesy odnosili Jakub Werner i Tomasz Mrozek. Pierwszy dotarł do trzech ćwierćfinałów podczas młodzieżowych mistrzostw Polski (w grze pojedynczej, grze podwójnej i rywalizacji drużynowej), a drugi został indywidualnym mistrzem Wielkopolski kadetów.