Drużyna młodzików Wametu Dąbcze czwarta w Wielkopolsce! Indywidualnie Kajzer siódmy

W niedzielę w Poznaniu odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa Wielkopolski młodzików w tenisie stołowym. W tej prestiżowej imprezie udział wzięło aż pięciu zawodników Klubu Sportowego Wamet Dąbcze.

W stolicy województwa najlepsi młodzicy rywalizowali o medale w grze pojedynczej i turnieju drużynowym. W tej pierwszej konkurencji najlepiej zaprezentował się Maciej Kajzer, który został sklasyfikowany na miejscach 7-8. Dobrze w silnej stawce zagrał Filip Baliński, który ma przed sobą jeszcze dwa sezony startów w tej grupie wiekowej. Mieszkaniec Dąbcza w Poznaniu zajął miejscach 13-16.

W stolicy Wielkopolski w turnieju gry pojedynczej wystąpili jeszcze także Mikołaj Szabała (miejsca 17-20) oraz Wojciech Franek i Adrian Wieczorek (obydwaj sklasyfikowani na pozycjach 25-28).

W turnieju drużynowym Klub Sportowy Wamet Dabcze reprezentowały dwie drużyny. Pierwszy zespół w składzie: Maciej Kajzer, Filip Baliński i Mikołaj Szabała zajął wysokie, czwarte miejsce. Druga drużyna (Adrian Wieczorek i Wojciech Franek) została sklasyfikowana na pozycjach 9-11.

Mistrzostwa Wielkopolski młodzików w Poznaniu były połączone z obchodami Narodowego Dnia Tenisa Stołowego.