Podpisanie nowej umowy z firmą Wamet

 Firma Wamet będzie czwarty sezon z rzędu sponsorem tytularnym 2-ligowego Klubu Sportowego Dąbcze. Do podpisania nowej umowy doszło w ubiegłym tygodniu w siedzibie największego sponsora tenisistów stołowych z gminy Rydzyna.

Współpraca pomiędzy Klubem Sportowym Dąbcze a firmą Wamet rozpoczęła się w 2014 roku i będzie trwała przynajmniej do 30. czerwca 2018 roku. – Miło nam podpisać kolejną umowę sponsorską z 2-ligowym Klubem Sportowym Dąbcze – mówi prezes firmy Wamet, Hieronim Firlej. – Miejmy nadzieję, że wyniki będą jeszcze lepsze niż w ubiegłym sezonie – dodał.

Firma Wamet jest jednym z wiodących w kraju producentów wiat stadionowych, trybun sportowych i przystanków autobusowych. W swojej bogatej ofercie przedsiębiorstwo z Dąbcza posiada także wiaty rowerowe, wiaty magazynowe, wiaty śmietnikowe czy wiaty na wózki sklepowe.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się podpisać kolejną umowę sponsorską z firmą Wamet. Jest to dla nas ogromne wsparcie, dzięki któremu możemy startować w lidze i innych rozgrywkach – opowiada prezes Wamet Dąbcze, Mateusz Przybył

Minione rozgrywki tenisiści stołowi 2-ligowego Wametu Dąbcze zakończyli na 11. miejscu w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej. W najbliższych dniach powinniśmy poznać także skład 2-ligowca z gminy Rydzyna. Sezon 2017/2018 będzie dla Wametu wyjątkowy, jednak więcej szczegółów klub nie chce zdradzać.