Wamet Dobry Wiązar po raz trzeci wygrywa DPP kobiet edycji Wielkopolskiej!

Tenisistki stołowe Wametu Dobry Wiązar Dąbcze po raz trzeci z rzędu sięgnęły po zwycięstwo w Drużynowym Pucharze Polski kobiet edycji Wielkopolskiej!

W rozegranym w sobotnie popołudnie finałowym spotkaniu w Poznaniu, zawodniczki klubu z gminy Rydzyna pokonały 4:1 miejscowy PR-S fairPlayce Poznań 4:1. Dwa punkty dla finalisty Europe Trophy wywalczyła Sandra Kozioł, a po jednym “oczku” dorzuciły Natalia Michorczyk i Katarzyna Trochimiuk.

Wcześniej, bo w turnieju półfinałowym, który został rozegrany na początku stycznia we Wtórku, pingpongistki z powiatu leszczyńskiego pokonały Polonię Śmigiel 4:0 i Orzeł Wysocko Wielkie 4:0.

Wamet Dobry Wiązar Dąbcze po raz trzeci z rzędu zwyciężył w Drużynowym Pucharze Polski kobiet edycji Wielkopolskiej. Przed rokiem po triumf w tych rozgrywkach tenisistki stołowe z powiatu leszczyńskiego sięgnęły w Luboniu, a dwa lata wcześniej wygrywały we własnej hali.

Teraz przed ekipą z Dąbcza udział w półfinałach Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu ogólnopolskim. Rywalami Wametu Dobry Wiązar będą najlepsze ekipy z województwa zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

Warto przypomnieć, że w 2023 roku Wamet Dobry Wiązar Dąbcze uzyskał najlepszy wynik w historii startów w Drużynowym Pucharze Polski, zajmując czwarte miejsce w turnieju finałowym na szczeblu ogólnopolskim.