Wamet Dąbcze skompletował skład na nowy sezon

Znamy już nazwiska wszystkich zawodników, którzy będą reprezentować barwy Wametu Dąbcze w rozgrywkach ligowych w sezonie 2017/2018. Nową twarzą w ekipie z gminy Rydzyna jest Andrzej Hubert, który w drugim zespole zajmie miejsce przenoszącego się do Burzy Drzeczkowo Jakuba Mazankiewicza.

W 2-ligowej drużynie nie doszło do żadnych zmian. Punkty dla Wametu Dąbcze w sezonie 2017/2018 zdobywać będą nadal Białorusin Andrei Labanau oraz Polacy – Denis Bolewicz, Krzysztof Mrozek, Mieszko Przybył i Mateusz Przybył. Do drugiego zespołu dołączył natomiast Andrzej Hubert. Były zawodnik Błękitnych Niechłód i Juniora Leszno zajmie miejsce Jakuba Mazankiewicza, który zdecydował się na odejście do Burzy Drzeczkowo. Oprócz Huberta barwy drugiej ekipy Wametu Dąbcze reprezentować będą Miłosz Matusik, Bartek Adamczak, Tomasz Mrozek, Patryk Bolewicz i Mateusz Zakrzewski.

Przygotowania do nowego sezonu Wamet Dąbcze rozpocznie w ostatni tydzień lipca. W sezonie 2017/2018 drużyna z powiatu leszczyńskiego będzie miała swoje ekipy w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej oraz w 4. lidze. Zespół z gminy Rydzyna zadebiutuje także na arenie międzynarodowej. Wamet wystartuje bowiem w europejskim pucharze TT Inter Cup.