W niedzielę ostatnia runda Wamet Cup! Zagra mistrz Polski juniorów!

W najbliższą niedzielę zostanie rozegrana ostatnia runda Wamet Cup w tenisie stołowym. Swój udział w turnieju potwierdził już m.in. indywidualny mistrz Polski juniorów oraz ćwierćfinalista Polish Cadet Open w grze pojedynczej – Samuel Kulczycki.

Sytuacja przed ostatnią, decydującą rundą Wamet Cup jest bardzo interesująca. W klasyfikacji generalnej z dorobkiem 94 punktów prowadzi Krzysztof Katafiasz. Zawodnik Stelli Niechan Gniezno ma dziewięć “oczek” przewagi nad Wojciechem Walenckim (Junior Leszno) i aż piętnaście nad Wojciechem Chwastyniakiem (Polonia Śmigiel).

Trzeci turniej z cyklu może jednak wprowadzić spore zmiany w końcowej klasyfikacji. W najbliższą niedzielę w hali sportowej w Dąbczu wystąpią zawodnicy, którzy na co dzień reprezentują barwy klubów 1-ligowych. Działacze Wametu na ostatnią rundę zaprosili bowiem aktualnego mistrza Polski juniorów – Samuela Kulczyckiego (ASTS Olimpia Grudziądz) i jego ojca Szymona Kulczyckiego, który w tym sezonie zdobywa punkty dla Gorzovii Gorzów Wielkopolski na zapleczu LOTTO Superligi.

Niedzielny turniej rozpocznie się o godzinie 14. Zapisy do godziny 13:50. Wpisowe: 10 PLN.

Wamet Cup – runda 3
Termin: 11. czerwca 2017
Godzina rozpoczęcia: 14:00
Zapisy: do godziny 13:50
Miejsce: Hala Sportowa w Dąbczu
Wpisowe: 10 zł

Nagrody w klasyfikacji generalnej:
Trzech najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej otrzyma puchary i bony do wykorzystania w sklepie internetowym www.ping-pong.pl.
1. miejsce – bon 300 PLN
2. miejsce – bon 200 PLN
3. miejsce – bon 100 PLN