Udane zakończenie roku Andrzeja Huberta

Bardzo udanie 2017 rok zakończył jeden z liderów 4-ligowego Wametu Dąbcze II Andrzej Hubert. Najbardziej doświadczony zawodnik w klubie z gminy Rydzyna zajął miejsce w przedziale 7-8 podczas sobotniego drugiego etapu IV turnieju im. Bł. Edmunda Bojanowskiego w Bodzewie.

Hubert, który jako jedyny zawodnik występujący w 4. lidze uplasował się w najlepszej “ósemce” zmagań, w Bodzewie pokonał m.in. Macieja Knoskiego z 2-ligowego Juniora Leszno czy występującego w 3. lidze na Dolnym Śląsku Mateusza Wojciechowskiego (Odra Głoska).

W sobotnich zawodach wystartowali także Miłosz Matusik i Tomasz Mrozek, jednak obydwaj rywalizację zakończyli na fazie grupowej. Ostatecznie dwaj gracze Wametu Dąbcze zostali sklasyfikowani na miejscach 17-24.

Triumfatorem imprezy został jeden z czołowych graczy 2. ligi dolnośląsko-lubuskiej – Mikołaj Grzębka (Odra Głoska), który w spotkaniu finałowym okazał się lepszy od przedstawiciela lidera 3. ligi grupy mistrzowskiej w Wielkopolsce – Macieja Wiśniewskiego (LKTS Luboń).