TT Inter Cup: Znamy potencjalnych rywali Wametu w 2. rundzie

Wamet Dąbcze w piątkowy wieczór awansował do drugiej rundy Pucharu Europy TT Inter Cup. Oprócz zespołu z gminy Rydzyna, w najlepszej “32” rozgrywek jest już dziesięć innych ekip.

W swoim premierowym spotkaniu na arenie międzynarodowej, 2-ligowy Wamet pewnie pokonał TSV 1990 Merseburg 4:0. W drugiej rundzie na ekipę z powiatu leszczyńskiego czekać będzie z pewnością znacznie silniejszy przeciwnik.

Spotkania 1. rundy Pucharu Europy TT Inter Cup rozgrywane będą do końca października, jednak już teraz znamy pierwszych uczestników kolejnego etapu. W drugiej rundzie oprócz Wametu Dąbcze wystąpią na pewno szósta drużyna austriackiej Bundesligi – SolexConsult TTC Wiener Neustadt oraz występujący we włoskiej Serie A A.S.D. Tennistavolo Norbello.

Ponadto w drugiej rundzie zagrają austriackie zespoły Regional-Team Oberwart – Burgenland i ATUS Gumpoldskirchen, obrońca tytułu Post SV Mühlhausen, SV Union Velbert 2011 e.V. (obydwa zespoły z Niemiec), włoskie ekipy ASD Fortitudo Tennistavolo Bologna i TT A4 Verzuolo, luksemburski D.T. Nidderkäerjeng i francuski Ingre CMPJM Tennis de Table.

Losowanie par drugiej rundy odbędzie się na początku listopada. Spotkania na tym etapie rozgrywane będą od 11. listopada 2017 roku do 28. stycznia 2018. roku.