TT Inter Cup: Poznaliśmy skład Merseburga

Tino Hergeth, Christian Fischer i Mandy Ködel – w takim składzie przyjedzie do Dąbcza na mecz pierwszej rundy Pucharu Europy TT Inter Cup TSV 1990 Merseburg. Spotkanie zostanie rozegrane 29. września o godzinie 18.

Liderem niemieckiej drużyny jest Tino Herheth, który w aktualnym sezonie Landesligi w regionie Sachsen-Anhalt wygrał trzy z czterech pojedynków. Identyczny dorobek ma na swoim koncie Christian Fischer, który także pojawi się w Dąbczu. Skład TSV 1990 Merseburg uzupełnia … kobieta. Mandy Ködel, bo o niej mowa, przez wiele sezonów występowała w żeńskiej 2. Bundeslidze. Kierownikiem zespołu jest Klaus Ködel.

TSV 1990 Merseburg bardzo pieczołowicie przygotowuje się do wrześniowej potyczki. Drużyna z Niemiec zasięgała informacji na temat Wametu Dąbcze u jednego z najlepszych tenisistów stołowych w naszym kraju – Lucjana Błaszczyka.

Spotkanie Wametu Dąbcze z TSV 1990 Merseburg w ramach 1. rundy Pucharu Europy TT Inter Cup odbędzie się 29. września (piątek) o godzinie 18 w hali sportowej w Dąbczu.

foto: tsv-merseburg.de