Seniorzy grali w Czempiniu

W Czempiniu odbył się w minioną niedzielę ostatni w tym sezonie turniej z cyklu Grand Prix Wielkopolski seniorów i seniorek w tenisie stołowym. W zawodach udział wzięło czworo przedstawicieli Wametu Dobry Wiązar Dąbcze.

Najlepiej w Czempiniu zaprezentowała się Katarzyna Trochimiuk, która mimo problemów zdrowotnych zdołała zająć szóstą pozycję w gronie seniorek. Na pozycjach 13-14 została sklasyfikowana Kateryna Dudchenko.

Wśród seniorów bardzo dobre zawody rozegrał Krzysztof Mrozek, który w stawce 45. zawodników został sklasyfikowany na pozycjach 11-12. Z kolei jego brat – Tomasz, rywalizację w Czempiniu ukończył na miejscach 21-24.

Turniej w Czempiniu był ostatnią eliminacją przed Mistrzostwami Wielkopolski seniorów i seniorek, które 10. marca rozegrane zostaną w Poznaniu.