ROL-PASZ nadal sponsorem Wametu Dąbcze

Firma handlowa ROL-PASZ nadal będzie sponsorem Wametu Dąbcze. To już kolejny rok współpracy zespołu z gminy Rydzyna z firmą ze Strzelec Wielkich.

Firma Handlowa ROL-PASZ istnieje od 2007 roku. Jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem najwyższej jakości pasz i dodatków żywieniowych dla zwierząt niemieckiej firmy HL Hamburger Leistungsfutter GmbH “IBEKA-PANTO”. Współpracuje również z firmą EKOPLON SA. – producentem najwyższej jakości pasz, koncentratów, premiksów i dodatków żywnienowych.

Od konkurentów wyróznia ROL-PASZ umiejętność słuchania i staranna realizacja zamówień w najdrobniejszych szczegółach. W firmie nie ma rzeczy niemożliwych, a sugestieklientów są dla nas priorytetem.

W firmie ROL-PASZ znajdą Państwo materiał siewny kwalifikowany, automaty paszowe, preparaty do suchej dezynfekcji pomieszczeń inwentarskich, siatkę rolniczą, sznurek rolniczy, folię rolnicze, etc.

Firma Handlowa ROL-PASZ znajduje się w Strzelcach Wielkich. Więcej informacji na temat sponsora Wametu Dąbcze znajduje się na oficjalnej stronie internetowej firmy www.rol-pasz.pl.