Reprezentanci Wametu grali w mistrzostwach Wielkopolski U13 i U21

Tenisiści stołowi Wametu Dąbcze mają za sobą kolejne starty w mistrzostwach Wielkopolski. Denis Bolewicz i Krzysztof Mrozek wzięli udział w zmaganiach w kategorii młodzieżowców, a Maciej Kajzer startował w grupie młodzików.

W Poznaniu odbyły się eliminacje do młodzieżowych mistrzostw Polski, które były jednocześnie mistrzostwami Wielkopolski do lat 21. W turnieju nie wystąpił zdecydowany numer jeden w województwie wielkopolskim w tej kategorii wiekowej – Jakub Werner, który z racji zajmowania dziewiątego miejsca w rankingu ogólnopolskim był zwolniony z udział w eliminacjach. Pod nieobecność 18-latka barw Wametu Dąbcze bronili Denis Bolewicz i Krzysztof Mrozek. Pierwszy zmagania zakończył na szóstym, a drugi na dziewiątym miejscu.

Także w Poznaniu odbyły się mistrzostwach Wielkopolski młodzików. Z dobrej strony w tej imprezie pokazał się Maciej Kajzer, który zmagania w stawce 32. najlepszych zawodników z całego województwa ukończył w przedziale miejsc 13-16. Warto jednak dodać, że leworęczny Kajzer rywalizował ze starszymi od siebie rywalami, gdyż na co dzień występuje w kategorii żaków.