Piotr Chmiel do końca sezonu w Wamecie Dąbcze!

Piotr Chmiel, najlepszy zawodnik 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej w grupie południowej w tenisie stołowym, wystąpi we wszystkich domowych meczach Wametu Dąbcze do końca sezonu. To doskonała wiadomość dla fanów tego sportu w gminie Rydzyna i regionie.

Były akademicki mistrz Europy do Wametu Dąbcze dołączył dość nieoczekiwanie w ostatnim dniu okienka transferowego. Pierwotnie kontrakt Piotra Chmiela zakładał jego występ w czterech spotkaniach w pierwszej części sezonu. W drugiej rundzie mający za sobą występy w LOTTO Superlidze Chmiel miał grać w lidze niemieckiej, jednak zrezygnował z kontynuowania swojej kariery w Niemczech i zdecydował się na reprezentowanie barw Wametu Dąbcze do końca sezonu.

Cieszymy się, że Piotr nadal będzie występował w naszych barwach. Jest nie tylko doskonałym zawodnikiem, ale także świetnym kolegą z drużyny. Nasi młodsi gracze na każdym kroku mogą liczyć na jego wsparcie – mówi prezes Wametu Dąbcze, Mateusz Przybył.

Piotr Chmiel wziął dotychczas udział w czterech spotkaniach Wametu Dąbcze. Jego bilans w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej to 8 zwycięstw (wszystkie 3:0). Szansę na powiększenie tego dorobku będzie miał już w najbliższą sobotę w 2-ligowych derbach regionu, w których Wamet podejmie Polonię Śmigiel (początek spotkania o godz. 11).