Krzysztof Mrozek wygrał okręgowy turniej seniorów

Zawodnicy Wametu Dąbcze zdominowali rywalizację seniorów podczas sobotniego Okręgowego Turnieju Tenisa Stołowego. W rozgrywanych w Dąbczu zawodach zwyciężył Krzysztof Mrozek, który w spotkaniu finałowym pokonał Denisa Bolewicza.

W sobotnim turnieju rywalizowali przedstawiciele klubów należących do Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. W hali sportowej w Dąbczu pojawili sie m.in. reprezentanci Polonii Śmigiel, Piasta Poniec, Burzy Drzeczkowo, Promienia Krzywiń, Spółdzielczy Kobylin czy KTS-u Wijewo. W seniorskiej rywalizacji prym wiedli przedstawiciele gospodarzy. Na najwyższym stopniu podium stanął Krzysztof Mrozek, który w końcowej klasyfikacji wyprzedził swojego klubowego kolegę – Denisa Bolewicza.

Oprócz seniorów, w sobotę w Dąbczu rywalizowali jeszcze kadeci i juniorzy. W tej pierwszej grupie wystartowali żacy z Akademii Tenisa Stołowego przy Klubie Sportowym Wamet Dąbcze. W konfrontacji ze starszymi rywalami najlepiej zaprezentował się Maciej Kajzer, który zmagania w kategorii do 15 lat ukończył w przedziale miejsc 5-6.