Kibicuj i wygrywaj! Zgarnij voucher na lot samolotem!

Podczas spotkania Wametu Dąbcze z TSV 1990 Merseburg w 1. rundzie Pucharu Europy TT Inter Cup organizatorzy przygotowali dla kibiców atrkacyjne nagrody. Jedną z nich będzie voucher na lot widokowy ultralekkim samolotem!

Spośród wszystkich fanów, którzy zdecydują się kibicować drużynie z gminy Rydzyna podczas starcia z ekipą z Niemiec, zostanie wylosowany 30-minutowy voucher na lot widokowy ultralekkim samolotem ufundowany przez lotyleszno.pl. Wartość nagrody to 250 złotych.

Mecz Wametu Dąbcze z TSV 1990 Merseburg zostanie rozegrany 29. września o godzinie 18 w hali sportowej w Dąbczu.

Informacje o ofercie lotyleszno.pl:
Oferujemy Państwu loty widokowe ultralekkim samolotem Aeroprakt – 22L2 z doświadczonym pilotem. Mamy za sobą wiele godzin spędzonych w powietrzu, co pozwoli każdemu pasażerowi poczuć się bezpiecznie w podniebnej podróży.

Aeroprakt -22L2 to nowy, wyższy standard samolotu o „klasycznym” wyglądzie. Samolot stworzono z myślą maksymalnego komfortu, z dwoma miejscami obok siebie, o zgrabnej sylwetce, ze skrętnym przednim kołem i doskonałych własnościach lotnych. Ten niezwykły samolot o bardzo przestronnym, ogrzewanym kokpicie zapewnia mnóstwo przestrzeni dla pasażerów i bagażu. 128 cm szerokości to więcej niż ma większość samolotów czteromiejscowych.