Kibicuj i wygrywaj! Trzy vouchery na zabiegi pielęgnacyjne w Art Teamie!

Trzy vouchery na zabiegi pielęgnacyjne Infuzji Tlenowej w Pracowni Wizerunku Art Team w Lesznie będą do wygrania podczas meczu Wametu Dąbcze z TSV 1990 Merseburg w 1. rundzie Pucharu Europy TT Inter Cup w tenisie stołowym (29. września 2017, godz. 18:00). 

INFUZJA TLENOWA

Poznaj zabieg gwiazd! Siła infuzji tlenowej w odmłodzeniu, wygładzeniu i odświeżeniu skóry!

Czym jest infuzja tlenowa za pomocą hiperbarycznego tlenu?
Infuzja tlenowa za pomocą hiperbarycznego tlenu to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Jedną z tajemnic skuteczności metody jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialurunowego. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry. Jest bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu, stosują go m.in. Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake. W Polsce zabiegi polecają m.in. dr. Gojdź, Magdalena Gessler, Joanna Krupa, Agnieszka Dygant, Rafał Maślak.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu infuzji tlenowej za pomocą hiperbarycznego tlenu?
Efekty metody są widoczne już po pierwszym zabiegu. Są nimi: widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie. Dzięki technologii wykorzystującej hiperbaryczny tlen oraz aktywne składniki serum, metoda rozjaśnia przebarwienia oraz przynosi widoczną poprawę koloryty. Jest także doskonałym sposobem na pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych, łagodzi objawy łuszczycy i egzemy.

Jak działa infuzja tlenowa za pomocą hiperbarycznego tlenu?
Zabieg wykorzystuje infuzję – wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia jej specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej dedykowanego cerze serum kosmetycznego. Jedną z tajemnic skuteczności metody jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry raz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego. Kwas hialuronowy łącząc włókna kolagenu i elastyny oraz wpływając na fibroblasty, zapewnia skórze młody wygląd: jędrność, elastyczność i gładkość. Składnikami aktywnymi, przyłączanymi do cząsteczek kwasu hialuronowego są skuteczne postaci witamin A, E i C, przeciwutleniacz EGCG z zielonej japońskiej herbaty, aloes, skwalen, beta-glukanm prowitamina B5, albumina surowicy, oleje roślinne z jojoby, makadamii, słodkich migdałów i kiełków pszenicy oraz siarczan dekstranu.

 

www.artteam.com.pl – Art Team oferuje możliwość profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych z możliwością relaksu oraz odprężenia i regeneracji sił. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży potrafimy znaleźć najlepsze, najkorzystniejsze i najbardziej nowoczesne sposoby regeneracji ciała kobiety oraz mężczyzny. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i technologii medycyny estetycznej i kosmetologii, przy zachowaniu najwyższych standardów w trosce o zdrowie i zadowolenie klienta.