GEWO sponsorem sprzętowym wielkiego finału TT Inter Cup

Zaplanowany na weekend wielki finał Pucharu Europy TT Inter Cup zostanie rozegrany na stołach marki GEWO. Niemiecka firma jest partnerem sprzętowym najważniejszego wydarzenia sportowego 2018 roku w Rydzynie.

Firma GEWO, która od początku sezonu jest sponsorem sprzętowym Wametu Dąbcze, staje się z tygodnia na tydzień coraz większym “graczem” w światowym tenisie stołowym. Z produktów niemieckiego producenta korzysta coraz więcej zawodników na całym globie, a firma podczas ostatnich mistrzostw świata w szwedzkim Halmstad była sponsorem reprezentacji narodowych Iranu, Nigerii i Serbii. W Azji GEWO wspiera młodzieżową reprezentację Korei Południowej, a w Polsce oprócz sponsorowania zespołu z Dąbcza jest także parterem 1-ligowej Gorzovii Gorzów Wielkopolski oraz braterskiego duetu Kulczyckich – Samuela i Alana.

Finałowy turniej Pucharu Europy TT Inter Cup zostanie rozegrany na sprzęcie właśnie firmy GEWO. Na kortach głównych i sali treningowej znajdować się będą stoły GEWO Europa 25 (łącznie sześć stołów). Dwa stoły na korty główne zostały przekazane przez niemieckiego producenta specjalnie na weekendowe zawody w Rydzynie. Dodatkowo wszystkie stoły zostaną wyposażone w siatki GEWO Word Cup. Turniej zostanie rozegrany piłeczkami plastikowymi GEWO Ultra SLP ***.

Sezon 2017/2018 jest pierwszym, w którym GEWO wspiera Wamet Dąbcze. Klub z gminy Rydzyna sponsorowany przez niemieckiego producenta będzie jeszcze przez przynajmniej dwa sezony.