Zaplanowany na weekend wielki finał Pucharu Europy TT Inter Cup zostanie rozegrany na stołach marki GEWO. Niemiecka firma jest partnerem sprzętowym najważniejszego wydarzenia sportowego 2018 roku w Rydzynie.

Firma GEWO, która od początku sezonu jest sponsorem sprzętowym Wametu Dąbcze, staje się z tygodnia na tydzień coraz większym “graczem” w światowym tenisie stołowym. Z produktów niemieckiego producenta korzysta coraz więcej zawodników na całym globie, a firma podczas ostatnich mistrzostw świata w szwedzkim Halmstad była sponsorem reprezentacji narodowych Iranu, Nigerii i Serbii. W Azji GEWO wspiera młodzieżową reprezentację Korei Południowej, a w Polsce oprócz sponsorowania zespołu z Dąbcza jest także parterem 1-ligowej Gorzovii Gorzów Wielkopolski oraz braterskiego duetu Kulczyckich – Samuela i Alana.

Finałowy turniej Pucharu Europy TT Inter Cup zostanie rozegrany na sprzęcie właśnie firmy GEWO. Na kortach głównych i sali treningowej znajdować się będą stoły GEWO Europa 25 (łącznie sześć stołów). Dwa stoły na korty główne zostały przekazane przez niemieckiego producenta specjalnie na weekendowe zawody w Rydzynie. Dodatkowo wszystkie stoły zostaną wyposażone w siatki GEWO Word Cup. Turniej zostanie rozegrany piłeczkami plastikowymi GEWO Ultra SLP ***.

Sezon 2017/2018 jest pierwszym, w którym GEWO wspiera Wamet Dąbcze. Klub z gminy Rydzyna sponsorowany przez niemieckiego producenta będzie jeszcze przez przynajmniej dwa sezony.

Więcej z działu:  Informacje

Zobacz również

TT Inter Cup: Znamy wszystkich uczestników!

48 drużyn z dziesięciu krajów weźmie udział w 29. edycji Pucharu Europy TT Inter Cup w ten…