Firma LFP-ZTG Sp. z o.o. sponsorem Wametu Dąbcze!

Firma LFP-ZTG Sp. z o.o. została nowym sponsorem Klubu Sportowego Wamet Dąbcze.

Firma LFP-ZTG Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1997 roku. Przedmiotem działalności firmy jest między innymi obróbka mechaniczna żeliwa, metali oraz tworzyw sztucznych. LFP-ZTG Sp. z o.o. posiada park maszynowy składający się z blisko 20 maszyn i urządzeń oraz zaplecze technologiczne korzystające z oprogramowania CAD Creo 2.0 firmy PTC. Pozwala to na precyzyjną obróbkę i wykonawstwo detali wg dokumentacji własnej lub powierzonej.

LFP-ZTG Sp. z o.o. gwarantuje kompleksową i profesjonalną realizację zamówień klienta, począwszy od stworzenia dokumentacji technicznej, poprzez programowanie maszyn, obróbkę, a skończywszy na pokryciu powierzchni detalu. W zależności od potrzeb istnieje możliwość zastosowania powłok powstałych w procesach cynkowania alkaicznego, chromowania, anodowania, niklowania, czernienia oraz srebrzenia.

Firma LFP-ZTG z siedzibą w Lesznie dysponuje własnym, wyposażonym w aparaturę pomiarową laboratorium zakładowym do bieżącej kontroli jakości produkcji. Najwyższą jakość naszych wyrobów gwarantujemy stosując odpowiednią kontrolę jakości na poszczególnych etapach realizacji zamówienia – od dostawy materiałów na wejściu, poprzez kontrolę międzyoperacyjną i końcową w procesie produkcji, aż do zapewnianie odpowiednich warunków magazynowania produktów gotowych. Jednocześnie doświadczenie i kwalifikacje zawodowe kadry zarządzającej zapewniają, że każdy produkt spełnia wymagania jakościowe klienta.

W ofercie firmy znajduje się: cięcie CNC, toczenie CNC, projektowanie CAD, szlifowanie, znakowanie, wytaczanie i frezowanie CNC.

Więcej informacji o firmie LFP-ZTG Sp. z o.o. znajduje się na stronie internetowej www.lfp-ztg.pl.