Denis Bolewicz wraca do Wametu Dąbcze

Denis Bolewicz po rocznej przygodzie z Błękitnymi Niechłód wraca do Wametu Dąbcze. W drużynie z gminy Rydzyna zajmie miejsce Wojciecha Chrząszcza. W ekipie z powiatu leszczyńskiego nie będzie występował także Mikhail Tsyhanouski, z którym klub rozwiązał umowę w trakcie sezonu.

Bolewicz w ostatnich miesiącach był jednym z czołowych zawodników w 3. lidze grupie południowej. W barwach Błękitnych wygrał 23 z 26 pojedynków i mocno przyczynił się do awansu drużyny z Niechłodu do 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej.

Oprócz Denisa Bolewicza w ekipie z Dąbcza w nowym sezonie występować będą także bracia Krzysztof i Tomasz Mrozkowie, Mateusz Przybył i Szymon Kulczycki. Z zespołem pożegnali się natomiast Wojciech Chrząszcz i Białorusin Mikhail Tsyhanouski.

Tenisiści stołowi Wametu Dąbcze w sezonie 2019/2020 zajęli szóste miejsce w grupie południowej 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej. W Pucharze Polski edycji Wielkopolskiej gracze drużyny z gminy Rydzyna zajęli trzecie miejsce oraz dotarli do półfinału Pucharu Europy TT Inter Cup o trofeum Josefa Simecka.