Brązowy medal Amelii Szabały w Święciechowie

Troje przedstawicieli Akademii Tenisa Stołowego w Dąbczu wzięło udział w niedzielnym trzecim okręgowym turnieju OZTS Leszno. Ze Święciechowy młodzi pingpongiści wrócili z jednym medalem.

Na podium w gronie młodziczek stanęła Amelia Szabała. Zawodniczka Wametu Dobry Wiązar Dąbcze zajęła trzecie miejsce, w końcowej klasyfikacji ulegając Julii Zamelskiej (Orlęta Czacz) i Mariannie Spławskiej (KTS Wijewo).

W niedzielnym turnieju w Święciechowie udział wzięli również Hugo Bachmiński i Bartosz Majer. Pierwszy w gronie żaków został sklasyfikowany na 11, a drugi wśród młodzików na 7 miejscu. Warto jednak zauważyć, że obydwaj grają w tenisa stołowego od niedawna.

Nasza Akademia Tenisa Stołowego prowadzi zajęcia w dwóch miejscowościach – Dąbczu (środa i piątek w godzinach 17:00-19:00) oraz Rojęczynie (wtorek w godzinach 17:00-19:00).