Bracia Mrozek wicemistrzami Wielkopolski w grze podwójnej

Krzysztof i Tomasz Mrozek po raz drugi z rzędu wywalczyli medal mistrzostw Wielkopolski seniorów w grze podwójnej. Po ubiegłorocznym sukcesie i zdobyciu brązowego krążka, tym razem podczas rozgrywanych w niedzielę w Lubaszu zawodów bracia wywalczyli srebrne medale!

Najlepsi tenisiści i tenisistki stołowe rywalizowali w niedzielę w Lubaszu o medale mistrzostw Wielkopolski seniorów w grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej. Reprezentanci Wametu Dobry Wiązar Dąbcze z z miejscowości położonej w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim wrócili z jednym medalem.

W grze podwójnej mężczyzn aż do finału dotarli bracia Krzysztof i Tomasz Mrozek. W decydującym spotkaniu przedstawiciele Wametu Dobry Wiązar ulegli Adrianowi Spychale (Piast Poprawa Ostrzeszów) i Mateuszowi Lisieckiemu (KTS Wicher Lisiec Wielki) 0:3.

Na miejscach 5-8 zmagania w grze podwójnej seniorów ukończył Mateusz Przybył występujący w parze z Jakubem Wernerem z Piasta Poprawy Ostrzeszów, a w gronie seniorek na tych samym lokatach została sklasyfikowana Agata Domańska grająca wspólnie z Martą Nowak z miejscowego UKS-u Optimum Lubasz.

W zmaganiach singlowych najlepiej w tegorocznych mistrzostwach zaprezentował się Krzysztof Mrozek, który rywalizację ukończył na pozycjach 8-9. Jego młodszy brat został sklasyfikowany na miejscach 10-13, a Mateusz Przybył uplasował się w przedziale 18-21. W gronie seniorek Agata Domańska rywalizację ukończyła na miejscach 13-16.

W trzeciej konkurencji podczas mistrzostw Wielkopolski w Lubaszu – grze mieszanej barwy Wametu Dobry Wiązar Dąbcze reprezentowali Mateusz Przybył i Agata Domańska, jednak odpadli w pierwszej rundzie.