Bolewicz piątym młodzieżowcem Wielkopolski

Denis Bolewicz zajął piąte, a Krzysztof Mrozek szóste miejsce w rozegranych w niedzielę młodzieżowych mistrzostwach Wielkopolski w tenisie stołowym. Trzeci z przedstawicieli Wametu Dąbcze – Bartek Adamczak zmagania ukończył na dziewiątej pozycji.

Poznań gościł w niedzielę uczestników mistrzostw województwa do lat 21. Najlepiej w silnej stawce radzili sobie reprezentanci Stelli Niechan Gniezno. Zwyciężył Filip Kujawa, przed swoim kolegą klubowym Jakubem Różakiem. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Katafiasz (Tajfun Ostrów Wielkopolski), a czwarty był Wojciech Urban (Stella Niechan Gniezno).

Najlepiej z zawodników Wametu Dąbcze zaprezentował się Denis Bolewicz, który po porażce w pierwszej rundzie z Krzysztofem Katafiaszem został sklasyfikowany na piątym miejscu. Tuż za Bolewiczem uplasował się Krzysztof Mrozek, który w swoim inauguracyjnym starciu uległ Wojciechowi Urbanowi. Występujący na co dzień w 4. lidze Bartek Adamczak w końcowej klasyfikacji uplasował się na dziewiątej pozycji (porażka w 1. rundzie z późniejszym złotym medalistą – Filipem Kujawą).