Bardzo dobry występ Mrozka w Złotowie

Krzysztof Mrozek po raz kolejny w tym sezonie zaliczył bardzo udany występ w Grand Prix Wielkopolski seniorów. W rozgrywanym w niedzielę w Złotowie drugim turnieju z cyklu, zawodnik Wametu Dąbcze uplasował się w przedziale miejsc 11-12.

W niedzielę do Złotowa zjechała ścisła czołówka tenisistów stołowych w Wielkopolsce. Od początku rywalizacji dobrze w hali beniaminka 2. ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej radził Krzysztof Mrozek, który jako jedyny zawodnik Wametu Dąbcze, wystąpił w turnieju głównym. Podczas II Grand Prix Wielkopolski 18-letni Mrozek pokonał Krzysztofa Wypyszyńskiego (Maraton Moskurnia) 3:0, Michała Deigslera (LKTS Luvena Luboń) 3:0 i Dariusza Sałamaszka (Stella Niechan Gniezno) 3:2. Wśród tych, którym udało się wygrać z zawodnikiem Wametu Dąbcze znaleźli się Andrzej Furman (Tajfun Ostrów Wielkopolski), Tomasz Kowalski (Sparta Złotów) i Dawid Balcerzak (Stella Niechan Gniezno). Wszyscy udział w złotowskiej imprezie zakończyli w czołowej “10”.

Znacznie słabiej w Złotowie zaprezentowali się pozostali gracze klubu z gminy Rydzyna. Mateusz Przybył rywalizację ukończył w przedziale miejsc 33-34, a Denis Bolewicz został sklasyfikowany na pozycjach 37-38. Debiutujący w turnieju z cyklu Grand Prix Wielkopolski seniorów – Bartek Adamczak zmagania ukończył na miejscach 43-44.

Triumfatorem II Grand Prix Wielkopolski seniorów w Złotowie został przedstawiciel 3-ligowej Luveny Luboń – Maciej Wiśniewski. Kolejne miejsca w klasyfikacji zajęli zawodnicy występujący w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej: Adrian Spychała (Ochman Raszków), Michał Kowalski (Sparta Złotów) i Andrzej Furman (Tajfun Ostrów Wielkopolski).