Plebiscyt “GW”: Sandra Kozioł szóstym sportowcem Wielkopolski

Tenisistka stołowa Wametu Dąbcze – Sandra Kozioł zajęła szóste miejsce w wojewódzkim etapie Plebiscytu Głosu Wielkopolskiego na “Sportowca Roku 2021”. W gronie mężczyzn 17. lokata przypadła w udziale Jakubowi Matkowskiemu.

Triumfatorka 2. Grand Prix Wielkopolski seniorek i niepokonana na 2-ligowym froncie Sandra Kozioł została doceniona przez kibiców w Plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Najpierw tenisistka stołowa Wametu Dąbcze wygrała głosowanie na Sportowca Roku w powiecie leszczyńskim, a następnie zajęła bardzo wysokie, szóste miejsce w etapie wojewódzkim!

Drugi z przedstawicieli Wametu Dąbcze – Jakub Matkowski, który także został zwycięzcą głosowania na Sportowca Roku w etapie powiatowym, w wojewódzkiej klasyfikacji uplasował się na 17. pozycji.

Plebiscyt Sportowy Mistrzowie Sportu “Głosu Wielkopolskiego” to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowców w naszym województwie.