Superligowcy przetestują Wamet Dąbcze podczas turnieju w Suchedniowie

Tenisiści stołowi Wametu Dąbcze znaleźli się w gronie czterech zespołów, które wezmą udział w drugiej edycji turnieju o Puchar Orlicza 1924. Zawody odbędą się 22. sierpnia w Suchedniowie.

Impreza w województwie świętokrzyskim zapowiada się niezwykle interesująco. W zawodach udział weźmie świeżo upieczony beniaminek LOTTO Superligi – Uczelnia Państwowa Zamość, uznawany za faworyta 1. ligi w nowym sezonie – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów, przedstawiciel 2. ligi łódzko-świętokrzyskiej – UKS Orlęta Bilcza oraz Wamet Dabcze.

Zaproszenie do udziału w turnieju to dla nas wielkie wyróżnienie. Niezwykle cieszymy się, że będziemy mogli rywalizować przy stole z najlepszymi tenisistami w naszym kraju – mówi Mateusz Przybył, prezes Wametu Dabcze.

Podczas drugiej edycji turnieju o Puchar Orlicza 1924 wystapią m.in. Jakub Perek, Daniel Bąk (obydwaj Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów), Ihor Zawadski czy Marcin Litwiniuk (przedstawiciele beniaminka LOTTO Superligi – Uczelni Państwowej Zamość).

Turniej składał się będzie z dwóch pojedynków półfinałowych, meczu o trzecie miejsce i finału. Spotkania rozgrywane będą do czterech wygranych gier.