Piąte miejsce Tomasza Mrozka w I GP Wielkopolski juniorów

Tomasz Mrozek z Wametu Dąbcze piąte miejsce podczas I Grand Prix Wielkopolski juniorów w tenisie stołowym. Turniej w niedzielę odbył się w Czempiniu.

W położonym w powiecie kościańskim Czempiniu barwy Wametu Dąbcze reprezentowało pięcioro zawodników. Najlepszy wynik w otwierającym sezon GP Wielkopolski juniorów uzyskał Tomasz Mrozek, który został sklasyfikowany na piątym miejscu.

Pozostali przedstawiciele klubu z gminy Rydzyna, którzy dopiero zbierają doświadczenie w takich imprezach, uplasowali się na dalszych miejscach. Magdalena Borowczyk w gronie juniorek została sklasyfikowana na pozycjach 21-24. Wśród juniorów Maciej Kajzer zajął pozycje 29-32, Mikołaj Szabała 41-44, a Paweł Matecki 45-48.

Teraz przed reprezentantami Wametu Dąbcze starty w najbliższy weekend w Grand Prix Wielkopolski kadetów (sobota) i seniorów (niedziela).