Cztery medale najmłodszych na turnieju w Śmiglu!

Cztery medale – dwa złote i dwa brązowe wywalczyli młodzi tenisiści stołowi Wametu Dąbcze podczas Okręgowego Turnieju żaków, młodzików i kadetów w Śmiglu.

Na najwyższym stopniu podium w niedzielnych zawodach dwukrotnie stawał Maciej Kajzer. Leworęczny tenisista stołowy zwyciężył w dwóch grupach wiekowych – młodzików i kadetów. W tej pierwszej kategorii trzecie miejsce zajął inny przedstawiciel Wametu – Filip Baliński. Czwarty krążek w Śmiglu wywalczyła Amelia Szabała, która zajęła trzecie miejsce w gronie żaczek.

W zawodach wystartowali także Paweł Matecki (szóste miejsce), Mikołaj Szabała (dziewiąte miejsce) i Adrian Wieczorek (jedenaste miejsce), którzy rywalizowali wśród kadetów.

Wszyscy reprezentanci Wametu Dąbcze, którzy wystartowali w niedzielnych zawodach, trenują na co dzień w Akademii Tenisa Stołowego w Dąbczu pod czujnym okiem Macieja Bartkowiaka. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 17:00-18:30.