W niedzielę ostatnią serię 4. ligi rozegrali tenisiści stołowi Wametu Dąbcze II. Zespół z gminy Rydzyna wygrał na wyjeździe z UKS-em Tajfun Lgiń 10:0 oraz uległ KTS-owi Wijewo 4:6. Aktualnie w ligowej tabeli druga drużyna Wametu plasuje się na trzeciej pozycji.
Najprawdopodoniej w styczniu ekipa z Dąbcza rozegra zaległe spotkanie z Goliną Wielką i oficjalnie zakończy zmagania w pierwszej części sezonu.
UKS Tajfun Lgiń – KS Wamet Dąbcze II 0:10
Edward Dudziak – Jakub Mazankiewicz 2:3 (11:4, 8:11, 11:4, 6:11, 6:11)
Tomasz Andrys – Adam Karolczyk 2:3 (11:9, 5:11, 6:11, 11:8, 4:11)
Edward Drzewiecki – Adam Karolczyk 0:3 (6:11, 2:11, 2:11)
Tomasz Andrys – Jakub Mazankiewicz 0:3 (3:11, 8:11, 9:11)
Roman Dudziak – Mieszko Przybył 0:3 (3:11, 5:11, 12:10)
Dariusz Drzewiecki – Bartek Adamczak 0:3 (3:11, 5:11, 1:11)
Roman Dudziak – Bartek Adamczak 0:3 (5:11, 6:11, 6:11)
Dariusz Drzewiecki – Miłosz Matusik 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
Dudziak/Andrys – Mazankiewicz/Karolczyk 0:3 (4:11, 4:11, 5:11)
Drzewiecki/Drzewiecki – Przybył/Adamczak 0:3 (5:11, 9:11, 11:13)
KTS Wijewo – KS Wamet Dąbcze 6:4
Szczegóły wkrótce.
V seria 08.12.2019 Niedziela
1 | KTS Wijewo | – LKS Błękitni Niechłód II | 10:00 | 9:1 |
2 | UKS Lgiń | – KS Wamet Dąbcze II | 10:00 | 0:10 |
3 | UKS Promień Krzywiń | – LZS UKS Bodzewo II | 10:00 | 6:4 |
4 | UKS Golina Wielka | – LKS Spółdzielca Kobylin | 10:00 | 8:2 |
5 | GLKS Orlęta Czacz | – KS Polonia Śmigiel II | 10:00 | 0:10 |
6 | KTS Wijewo | – KS Wamet Dąbcze II | 14:00 | 6:4 |
7 | UKS Lgiń | – LKS Błękitni Niechłód II | 14:00 | 4:6 |
8 | UKS Promień Krzywiń | – LKS Spółdzielca Kobylin | 14:00 | 3:7 |
9 | UKS Golina Wielka | – LZS UKS Bodzewo II | 14:00 | 8:2 |
1 | KTS Wijewo | 9 | 16 | 62:28 | +34 |
2 | UKS Golina Wielka | 8 | 15 | 61:19 | +42 |
3 | KS Wamet Dąbcze II | 8 | 10 | 49:31 | +18 |
4 | LKS Spółdzielca Kobylin | 9 | 10 | 45:45 | 0 |
5 | LZS UKS Bodzewo II | 9 | 9 | 49:41 | +8 |
6 | LKS Błękitni Niechłód II | 8 | 8 | 37:43 | -6 |
7 | KS Polonia Śmigiel II | 9 | 7 | 43:47 | -4 |
8 | GLKS Orlęta Czacz | 8 | 4 | 34:46 | -12 |
9 | UKS Lgiń | 9 | 4 | 28:62 | -34 |
10 | UKS Promień Krzywiń | 9 | 3 | 22:68 | -46 |